Kripto Piyasası

En iyi 3 Kripto Para Ticareti Uygulaması

Kripto Para Alım Satım  (Cüzdan Uygulamaları)

Selamlar bu yazımda sizlere kripto para alım Satımı yapabileceğiniz en iyi uygulamalardan bahsedeceğim

İlk kripto para, 2009 yılında Bitcoin ile birlikte hayatımıza girdi. Kripto paralar daha az üretilmek üzere tasarlanır ve böylelikle kendi piyasa değerlerini oluştururlar.


Bir çok uyanık yatırımcı bu çılgın piyasaya atıldı, Nedeni. Sizi bir gecede zengin yapabilecek potansiyelde bir piyasadan bahsediyoruz.

Bu fırtınalı denizde kendi gemisinin yelkenini açmak isteyen bir çok yatırımcı hangi uygulamaları kullanması gerektiğini ve bu ticaret için hangi uygulamaların daha iyi olduğunu bilmiyor.

Genellikle farklı kripto para birimleri için farklı uygulamalar kullanılır.

Örneğin Bitcoin İçin ayrı bir Cüzdan uygulaması Chiliz coin için farklı bir Cüzdan uygulaması gibi. Bu yüzden size büyük kolaylık sağlayacak   farklı cüzdanlardan alım ve satım olanağı sağlayan uygulamalardan bahsedeceğim.

İşte O Uygulamalar:

 

WazirX

Hindistan merkezli kurulan bu uygulama çok güzel ve kullanımı kolay bir  bir ara yüze sahiptir. wazirX  alım satım yapabilmeniz için dahili cüzdanınıza doğrudan para yatırmanıza izin verir. Para biriminizi dilediğiniz gibi değiştirmenize izin verir, Cüzdanınıza para yatırmanız içinde bir çok seçenek sunar  NEFT ve UPI banka havalesi gibi.

Bu uygulamanın en iyi özelliklerinden biri işlem yapmak istediğiniz Kripto para birimini karşılaştırabilirsiniz.

WazirX ile bir çok kripto para birimini de takas edebilirsiniz 100+ jeton. KYC Sistemi ile işleminizi çok hızlı şekilde halledebilirsiniz

WazirX ile yönlendirdiğiniz kişilerin işlemlerinden %50 kar elde edebilirsiniz.

WazirX uygulamasını indirmek için : Buraya Tıklayın

CoinSwitch

CoinSwitch de Hindistan merkezli bir uygulamalıdır. Çok iyi bir ara yüze sahip olmasa da alım satım işlemleri anında gerçekleşir banka havalesi ile para yatırabilirsiniz

CoinSwitch çok güzel özellikler sahiptir. Örneğin yatırım yaptığınız tutarı ve ne  kadar kazandığınızı  açıkça gösterir bu özelliği sevilmeyecek gibi değil gerçekten :))

bir diğer özelliği ise CoinSwitch her kripto para ticareti gerçekleştirdiğinizde size ödül olarak şansınızı denemeniz için kazı kazan kartı verir ve yapabileceğiniz minimum ticaretin çok düşük olması sizi denemeye yönlendirebilir

CoinSwitch uygulamasını indirmek için: Buraya Tıklayın

Coinbase

Coinbase en popüler kripto uygulamalarından biridir çok güzel ve kolay bir  sahiptir. Kripto paraların değerlerini takip etmek için mükemmel bir uygulamadır. Coinbase uygulamasında para yatırma ve çekme özelliği yoktur kripto para almak ve göndermek içindir kripto para gönderimi için sizden ücret almaz onu mükemmel yapan da budur. her yönlendirdiğiniz kullanıcının 100 $ ‘lık bir işleminden siz 10 $ alırsınız

Coinbase uygulamasını indirmek için: Buraya Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu