Sosyal Medya

Twitter Organik Etkileşim | Fav Grupları

Twitter Organik Etkileşim | Fav Grupları
Selamlar,

Bu konu da sizlere dünyanın en büyük sanal silahlarından biri haline gelen “Twitter” da nasıl organik etkileşim yakalayabileceğinizi, profilinizi nasıl popüler hale getirebileceğinizi anlatacağım. Şimdiden keyifli etkileşimler dilerim.. 🙂

Öncelikle lazım olanlar;

1-) +1K takipçili twitter hesabı.
2-) Hesabın organik olarak kasılmış olması.
3-) Hesaba bağlı her hangi bir uygulama bulunmuyor olması. (Takipçi hilesi vs.)
4-) Ayıracak vakit..
5-) Fav Listesi (Grubu)

FAV Grubu Nedir?

Tweetlere karşılıklı atılan, genel de “100 kişi ve fazlası” kişinin bulunduğu etkileşim listesine FAV Grubu adı verilmektedir. Twitter‘da bulunan tüm listelerin belli başlı ortak kuralları vardır. En önemli kurallarından birisi ise Liste‘ye eklenmeden önce listede bulunan tweetlerin SON 24 SAATİNİN FULLENMİŞ OLMASIDIR. 24 saatlik tweetleri favlamadan maalesef ki listelere girişiniz yapılmıyor.

Hatırlatmakta fayda var

Etkileşim karşılıklı olarak yapıldığı için her gün belirli periyodlar da listeye giriş yapıp kaldığınız yerden favlamaya devam etmek zorundasınız. Aksi taktirde listeden çıkartılma ihtimaliniz %100 diyebilirim.

Tavsiyem ise; 3 ile 6 saat‘te bir liste(lere) giriş yapıp fulleme yapmanızdan yanadır.

FAV Gruplarının Ortak Kuralları Nedir?

En tepeye genel de grup kurucusu ve denetmen yöneticilerin kullanıcı isimleri yazılır. Onları takip her zaman için zorunlu tutulur.. Aşağı da girdiğim bir çok grupta gördüğüm ortak kurallara ait ekran görüntüsünü görebilirsiniz.Kurallar açık ve nettir. Yukarı da yazan kurallara uyduğunuz taktir de organik etkileşimin tadını çıkartabilirsiniz. Keyifli Etkileşimler.. 🙂


Not: Ekran görüntüsünde gördüğünüz liste bana ait değildir. İçin de bulunduğum bir listedir.. Konu tamamen tarafımca açılmış, yazılan herşey tamamen tarafıma aittir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu